+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Сторожинець | (Чернівецька область) 1251++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Замовлення і доставка квітів Сторожинець - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Сторожинець без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Сторожинець. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
735 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
516 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
488 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
516 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
486 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
583 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
612 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
640 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
759 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
685 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
732 грн.
   
троянда 9 шт., лента
565 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Сторожинець вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Розташоване в прикарпатті невелике місто Сторожинець, де багато зелених насаджень, багате й на квіти, які реалізують в салонах за демократичною ціною. Власники салонів пропонують великий асортимент квітів, які можна купити в магазині, або замовити квіти по Сторожинцям, щоб їх доставили додому, чи на підприємство за вказаною адресою. У магазині можна придбати кілька окремих гілочок квітів, замовити дизайнерові ексклюзивний букет, або вибрати вподобану композицію. Все це доступно в художніх салонах міста в будь-який час, як і сама послуга доставка букетів в Сторожинці, яка здійснюється цілодобово. Також можливо скористатися послугою по телефону, чи з допомогою інтернету. Флористи пропонують також квіти в горщиках, які зручно поставити в офісах, холах підприємств, великих залах, або як елемент ділового етикету, призначені прикрасити урочисті заходи. Вибираючи в магазині квіти, які складно перевозити, можна скористатися послугою доставка квітів в Сторожинці, які акуратно привезе експедитор в спеціально обладнаному автомобілі. Дизайнери салону можуть запропонувати також різноманітні квіти для будинку, які зручно поставити на підвіконнях в квартирі, підїзді, на балконі або терасі. Вони надають безкоштовні кваліфіковані консультації, здійснюють персональне замовлення квітів для покупців, які завжди свіжі, адже доставка квітів Сторожинець здійснюється регулярно. Фахівці квіткових магазинів працюють з партнерами з різних країн, вони дорожать своїми покупцями, тому реалізують в салонах тільки свіжі та різноманітні квіти.

Доставку квітів Сторожинець - (Чернівецька область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»